січень 2016

Оголошується набір учасниць до другої Академії жіночого лідерства

Український жіночий фонд за сприяння Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин та за фінансової підтримки уряду Канади оголошує конкурсний набір учасниць до другої Академії жіночого лідерства.

Академія жіночого лідерства - це проект, спрямований на всебічну підтримку жінок-лідерок, розвиток їх потенціалу та сприяння їх участі у громадському та політичному житті України.

Проект триватиме протягом 4-х місяців (лютий-червень 2016 року), впродовж яких 30 відібраних учасниць:

-       візьмуть участь у двох 3-денних тренінгах у Києві (перший тренінг 4-6 березня 2016 року, другий тренінг 27-29 травня 2016 року);

-       пройдуть неоплачуване стажування протягом одного місяця за місцем проживання в осередках політичних партій, громадських організаціях та/або в державних органах влади (графік - вільний, орієнтовна тривалість стажування - 40 год/місяць);

-       візьмуть участь у менторській програмі - тобто отримають персональну підтримку досвідчених жінок-лідерок;

-       долучаться до прослуховування тематичних вебінарів із домашнім завданням;

-       розроблять власні індивідуальні плани професійного та особистісного розвитку (на 3-6 міс.) та отримають підтримку в процесі їх реалізації;

-       отримають консультаційну підтримку організаторів Академії на кожному з етапів її проходження;

-       приєднаються до мережі жінок-лідерок, що вже стали учасницями першого етапу Академії.

Впродовж кожного з етапів Академії учасниці отримають теоретичні та практичні знання і навички з ґендерної тематики, розвитку лідерських якостей, ролі жінок в об’єднанні громад на місцях, стратегічного планування, проведення кампаній громадського лобіювання, пошуку та залучення коштів, формування команди однодумців, взаємодії з місцевою громадою та ЗМІ тощо.

Вимоги до кандидаток:

  • жінки віком від 25 років, громадянки України;
  • базова вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр);
  • досвід роботи в громадських організаціях, органах державної влади, політичних партіях тощо;
  • досвід реалізації власних проектів або плани здійснення подібних проектів;
  • лідерський потенціал та бажання реалізувати його в громадському та політичному житті;
  • згода брати участь в усіх запланованих в рамках Академії подіях (тренінгах, стажуванні,  створенні індивідуального плану розвитку, менторській програмі тощо). 

Для участі в проекті необхідно подати наступні документи:

  • анкету, заповнену онлайн;
  • резюме або CV;
  • мотиваційний лист, що містить відповідь на питання «Чому я хочу взяти участь в Академії жіночого лідерства. Чим отримані знання можуть мені допомогти?»  (до 1500 знаків з пробілами);
  • скан-копію рекомендаційного листа від організації, до роботи якої ви долучені або з якою надалі плануєте співпрацівати (наприклад: осередок партії, громадська організація, установа державних органів влади, індивідуальна посадова особа тощо). Рекомендаційний лист має містити ПІП та контактну інформацію особи, яка цей лист надала (телефон, e-mail), його/її посаду та інформацію щодо того, чому саме ви є рекомендованими до участі в Академії.

Резюме, рекомендаційний та мотиваційний лист просимо надсилати електронною поштою на адресу oksana@uwf.kiev.ua (Оксана Квітка). В темі листа просимо вказати «(Ваше Прізвище)_ Академія жіночого лідерства».

Кінцевий термін заповнення анкети та подання документів - 25 січня 2016 року.  У конкурсі візьмуть участь лише ті учасниці, які надішлють повний перелік вказаних документів.

Про результати відбору експертної комісії буде повідомлено 15 лютого 2016 року. 

Участь в Академії жіночого лідерства є безкоштовною. Учасницям забезпечуються проїзд (автобус/маршрутка, поїзд, окрім СВ), проживання, харчування, роздаткові матеріали тощо.

З будь-якими запитаннями звертайтеся до Оксани Квітки за тел. (050) 531-54-82 або електронною поштою на адресу: oksana@uwf.kiev.ua

Довідкова інформація:

Український Жіночий Фонд (далі - УЖФ) – міжнародна благодійна організація, заснована у 2000 році. УЖФ надає фінансову, інформаційну і консультативну підтримку організаціям громадянського суспільства з України, Молдови і Білорусі. Місія УЖФ – допомогти жінка-лідеркам та організаціям громадянського суспільства, зокрема жіночим, відігравати активну роль у процесах розбудови демократичного суспільства, брати участь у процесах прийняття рішень на різних рівнях, посилювати увагу громадськості до питань різноманітності та ґендеру та досягати ґендерної рівності, справедливості та реалізації людських прав.

Національний Демократичний Інститут (далі - НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. З часу свого заснування в 1984 році НДІ та його місцеві партнери працюють задля підтримки і зміцнення демократичних інститутів та практик, забезпечення проведення чесних виборів, залученню громадян до суспільних процесів, а також сприяють відкритості та прозорості влади.

Дивіться також

червень 2016
До уваги учасниць пілотного проекту «Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення». УЖФ оголосив конкурс малих грантів в рамках проекту. За умовами у конкурсі можуть брати участь тільки громадські організації з Вінницької, Київської і Луганської областей, представниці яких брали участь у тренінговій частині проекту. Оголошення конкурсу і аплікаційну форму можна отримати, написавши Ірині Колковській (Iryna@uwf.kiev.ua), або Олені Беньо (uwf@uwf.kiev.ua). Важливо – кінцевий термін подання проектів - 24 червня.
червень 2016
Три дні з 30 травня по 1 червня 2016 року представниці громад зі Старобільська, Кремінної, Новопскова, Рубіжного, Сєвєродонецька Луганської області взяли участь у тренінгу «Пошук та акумулювання внутрішніх та зовнішніх ресурсів у складних життєвих обставинах. Громадська організація, як можливість і ресурс» в рамках пілотного проекту "Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення". Проект реалізовується Українським жіночим фондом у Вінниці, Києві та Сєвєродонецьку за підтримки Інституту миру США та Глобального жіночого фонду.
травень 2016
13 травня 2016, Київ. Український жіночий фонд, в рамках реалізації пілотного проекту "Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення", провів тренінг для тренерів із застосування методики аналізу сценаріїв планування майбутнього. Спеціально для проведення тренінгу до Києва завітала Лорен Ван Метр, виконуюча обов’язки віце-президента Центру прикладних досліджень конфлікту, експертка Інституту миру США. Враховуючи, що проект направлений на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб до громад 3-х українських міст – Вінниці, Києва та Сєвєродонецька – учасницями стали майбутні тренери, які працюватимуть у цих містах.